Навіщо потрібен робот-прибиральник у вашому домі? 3 ключові причини

20.09.2021

Брак часу, сил, хвороба, поганий настрій, алергія, маленькі діти, тварини - кілька причин, за якими вам варто серйозно задуматися про покупку робота-прибиральника. Навіщо пилососити самим, якщо на ринку є пристрої, що дозволяють швидше і краще зробити це за вас?

1. Брак часу

Завдяки роботу-пилососу можливо скласти індивідуальний план прибирання на кожен день тижня, а також нанести на карту окремі приміщення в квартирі або будинку. Більш того, робот може прибирати тільки в одній з відведених для цього кімнат або взагалі не заїжджати туди. Ні складнощів із зазначенням зон, які пилосос повинен уникати в певний момент з якої-небудь причини (наприклад, кімната сплячу дитину або місцеперебування собаки) або навпаки, потрібно прибрати окрему кімнату особливо ретельно (навколо дивана, під столом).

У додатку, з якого ви керуєте роботом, можете налаштувати його автоматичне включення, коли ви виходите з дому. У будь-який момент завдяки додатку для смартфона користувачі можуть запустити процес очищення за допомогою голосових команд (інтеграція з системою Google Assistant). Повний спектр можливостей робота доступний в домашній інтелектуальній системі Xiaomi IoT ecosystem.

2. Шерсть домашніх тварин

Робот-прибиральник, такий як RoboRock S6, сподобається тим, кого щодня супроводжують чотириногі друзі. Той, хто жив під одним дахом з собакою чи кішкою, напевно знає, як швидко шерсть може накопичуватися на підлозі і в кутах квартири. Вибираючи пилосос, найчастіше зупиняються на апараті з високою потужністю всмоктування, який допоможе швидко позбутися від шерсті. Тим часом, в роботі найважливіше не потужність всмоктування, а конструкція його чистить головки.

RoboRock - відмінний самохідний пилосос. Щітка встановлена ​​на рухомий підмітальної голівці, вони дуже корисна особливо при збиранні килимів, ламінату та паркету. Щітка виготовлена ​​із спеціально профільованої гуми, завдяки чому на ній не осідають волосся і хутро, тому догляд за щіткою не вимагає такої уваги як в разі роботів з щетинками. За допомогою обертової бічній щітці, RoboRock також дуже ретельно очистить краю меблів, плінтуси і кути. У його чистить голівці встановлені оптичні та акустичні датчики. Завдяки цьому RoboRock не тільки бачить, а й «чує» бруд. Його технологія виявлення - Dirt Detect забезпечує інтелектуальне керівництво.

3. На допомогу алергікам

Люди, які страждають алергією на пил, шерсть тварин або пилок, знають наскільки важливо дотримуватися гігієни і запобігати розмноження, накопичення шкідливих часток. Наявність HEPA фільтра - відмінне рішення для алергіків.

Цікавим рішенням в разі роботів RoboRock є вже згадане додаток RoboRock HOME, яке створює пропозиції по прибиранню на основі переваг і звичок користувача, а також сезонних рекомендацій, відомостей про початок сезону пилку або періодичному появі шерсті домашніх тварин.

Робот-прибиральник - пристрій, який неймовірно спрощує життя. Завдяки йому ваш будинок буде чистим кожен день, ви заощадите час і сили, щоб робити те, що для вас найбільш важливо.

Рекомендовані товари
Акції
Відгуки Детальніше...
Обслуживание отличное. Перезвонили,проконсультировали. Быстро отправили. Приобрели ребенку для учебы Планшет Lenovo Tab M10 Plus. Все работает. Благодарю.
Леонид.
02.09.2022
не предам леново)) раньше пользовался планшетном без GSM модуля ZA7R0041UA , понял что сейчас без постоянного интернета в гаджете - не жизнь , поменял на модель старше и опять LENOVO! компания радует
mexx03
29.05.2022
не хватает ЛТЕ конечно, но в целом круто, тонкий, легкий за свои деньги - норм
Сергей
27.05.2022
все неплохо , но рамки по бокам (( почему нельзя их сделать МЕНЬШЕ ?? в целом довольна
Альбина
27.05.2022
Процессор слабоват, да и 4 Гига памяти в 2022 году маловато. большой плюс это экран.
Arch
21.05.2022
Годный планшет. Большой экран и хорошее звучание. Заменяет телевизор на кухне
Mark
17.05.2022
showmore-icon
icon_email icon_teleg icon_callback