Найпопулярніші категорії

Статус замовлень

Статус замовлення

Статус замовлення дає інформацію про те, на якій стадії знаходиться ваше замовлення. Статус змінюють менеджери інтернет-магазину GoodSmart.in.ua, коли замовлення переходить в новий етап обробки. Залежно від способу оплати і доставки, наявності товару і вашого місцезнаходження замовлення може проходити через різну комбінацію статусів.

Нижче перераховані всі можливі статуси замовлення:

  • Новий. Даний статус означає, що ваше замовлення успішно створено і найближчим часом з ним почне працювати менеджер. Для звернення до менеджерів інтернет-магазину необхідно запам'ятати номер, який присвоєно вашому замовленню. Якщо ви не запам'ятали номер після підтвердження замовлення, його можна дізнатися в історії замовлень особистого кабінету.
  • Погоджено. Наш менеджер зв'язався з Вами, і Ви підтвердили замовлення.
  • Комплектується. Накладна передана на підготовку товару до передачі службі доставки.
  • Переданий в службу доставки. Ваше замовлення добре упаковано і передано службі доставки. Чекайте СМС і e-mail з трек-номером посилки.
  • Готовий до видачі. Ваш товар готовий до видачі в магазині. Зверніться в робочі години для отримання замовлення.
  • Оплата через банк. Оплата через шлюз оплати пройша успішно. Чекайте дзвінка від менеджера для уточнення способу доставки.
  • Повернення. Ви відмовилися від замовлення на пункті видачі служби доставки.
  • Скасовано. Некоректне оформлення замовлення. Відмова з боку покупця або товару немає в наявності.
  • Виконано. Купівля пройшла успішно.
Відстеження замовлення

Трек-номер - це унікальний номер, який присвоюється посилці, за допомогою якого можна відстежити поточне місце розташування посилки.

Після того як менеджер отримує накладні про відправку посилок, вам на електронну пошту і СМС буде відправлений трек-номер відправлення вашої посилки. У тексті листа, а також в особистому кабінеті буде вказано трек-номер і дата відправлення, за допомогою яких ви зможете відслідковувати місцезнаходження вашої посилки при наявності даного сервісу і його коректної роботи у служби, що здійснює пересилку.

Зміна статусу завжди супроводжується відправкою листа на E-mail, що вказаний вами при реєстрації. Це дозволяє наочно і більш оперативно бачити всі зміни, що відбуваються з замовленням - від оформлення до вручення. Інформацію про значення статусу також можна отримати з історії замовлень особистого кабінету - при наведенні на статус з'являється спливаюче повідомлення з його значенням. А якщо у вас під рукою немає комп'ютера, то ви завжди можете позвонити нашим менеджерам, які повідомлять на якій стадії зараз замовлення і час, коли його можна отримати.

icon_email icon_teleg icon_viber icon_callback