Різновиди та монтаж кухонних витяжок

21.10.2021

При приготуванні їжі запахи і пар їжі розносяться по всьому приміщенню, знижуючи концентрацію кисню і сприяючи запітніння вікон і стель, що в свою чергу відбивається на стані останніх. Для запобігання цих наслідків необхідно встановити витяжний пристрій над варильною поверхнею.

Перш за все, необхідно вибрати витяжку, яка підходить для Вашої кухні, з огляду на всі можливі варіанти.

Якщо на кухні встановлена ​​газова плита, то відстань від її поверхні до витяжки має бути в межах 80-85 см. При наявності фільтрів, що уловлюють жир, потрібно їх регулярно чистити. Якщо Ви користуєтесь електричною плитою, то відстань повинна бути не менше 70-80 см. У будь-якому випадку, змонтована витяжка повинна бути обов'язково заземлена.

Важливим фактором при виборі витяжки є її ширина, вона повинна бути рівна ширині варильної поверхні або трохи більше.

Монтаж витяжки полягає в закріпленні до стіни та з'єднанню з воздуховодом. Ці процеси вимагають дуже точної розмітки і є ключовими в монтажі. Монтаж вентиляції теж має свою специфіку. Ідеальним варіантом будуть короткі і прямі частини воздуховода, чим коротше довжина, тим ефективніше його робота. При вигині воздуховода коліно повинно бути з максимально можливим радіусом вигину. Усередині воздуховід повинен мати гладку поверхню.

Всі витяжки можна розділити на кілька типів, в залежності від методу установки та монтажу:

  1. Настінні витяжки: монтуються до стіни і виглядають як парасолька з трубою. Вони, перш за все, кидаються в очі і потрібно подбати, щоб їх оформлення відповідало загальному дизайну кухні.
  2. Острівні витяжки: монтуються прямо на стелі. При розташуванні плити в центрі кухні така витяжка зустрічається дуже часто.
  3. Вбудовувані витяжки: встановлюються в настінні шафи. Прихована від очей, така витяжка не потребує додаткового декору і дозволяє заощадити на цьому Ваші фінанси.
  4. Настільна витяжка: витяжка, змонтована разом плитою. Це модуль, який розташований між грилем і плитою. В силу свого близького розташування до плити, вона краще очищає повітря.

Купуючи витяжку Вам необхідно точно знати, витяжка з якою продуктивністю конкретно підійде до Вашого випадку. Якщо Ви не є фахівцем в цій галузі, то найкращим варіантом буде рада досвідченого фахівця, який візьме до уваги всі фактори і вибере для Вас найкращий варіант.

У багатьох типів витяжок є додаткові функції, такі як спрямоване освітлення, що дуже зручно, при роботі на кухні. Окремі моделі забезпечені повною автоматикою, що дозволяє включати витяжку в залежності від виставленої Вами програми, забезпечуючи постійний приплив повітря, ця функція особливо корисна, якщо витяжка - це єдино можливий спосіб вентиляції.

З огляду на великий вибір різних моделей і різну ступінь складності при монтажі, найкраще довірити проведення таких робіт фахівцям.

Рекомендовані товари
Акції
Відгуки Детальніше...
Это отличный бюджетный смартфон с хорошим набором функций. Камера делает хорошие фотографии, а экран яркий и четкий. Процессор работает достаточно быстро, но иногда устройство может немного тормозить.
Иван
14.04.2023
Это отличный смартфон для тех, кто ищет устройство среднего класса. Он имеет хорошую камеру, которая позволяет делать яркие и четкие фотографии. Экран яркий и красочный, что делает просмотр контента б
Елена
06.04.2023
Купил Samsung Galaxy M14 несколько недель назад и очень доволен покупкой. Отличный дизайн, качественный экран и мощнаяй батарея. Камера на уровне, особенно при хорошем освещении. Производительность то
Алекс
04.04.2023
Я хочу поделиться своим мнением о Samsung Galaxy S23. Это удивительный смартфон, который обладает множеством функций и возможностей. Он имеет большой экран, который позволяет комфортно смотреть видео
Александр
03.04.2023
Обслуживание отличное. Перезвонили,проконсультировали. Быстро отправили. Приобрели ребенку для учебы Планшет Lenovo Tab M10 Plus. Все работает. Благодарю.
Леонид.
02.09.2022
не предам леново)) раньше пользовался планшетном без GSM модуля ZA7R0041UA , понял что сейчас без постоянного интернета в гаджете - не жизнь , поменял на модель старше и опять LENOVO! компания радует
mexx03
29.05.2022
showmore-icon
icon_email icon_teleg icon_callback