Корисні поради при виборі зволожувача повітря для спальні та дитячої кімнати

15.10.2021

Кожна людина прагне організувати комфортну та затишну атмосферу в своєму будинку. Однією зі складових комфорту є відносна вологість повітря. Якщо через роботу опалювальної батареї або спліт системи повітря пересушене, то людей що знаходяться в приміщенні відзначається загальне погіршення здоров'я. Занадто сухе повітря гнітюче діє на самопочуття. Зростає сприйнятливість організму до вірусів і патогенних мікробів. Волосся стає ламким, шкіра пересихає і втрачає тургор. Знижується працездатність і підвищується стомлюваність.

Такий пристрій, як побутовий зволожувач повітря, заповнює дефіцит вологи в атмосфері. Це компактне пристосування не потребує спеціальних монтажних робіт. Його можна встановити в будь-якому зручному місці - на столі, на полиці або на підлозі. Обслуговувати зволожувач неважко, досить додавати воду в контейнер по мірі її випаровування.

Види зволожувачів

Стандартні зволожувачі для будинку діляться на три групи:

  • Ультразвукові моделі
  • Парові зволожувачі
  • Класичні пристрої

Робота зволожувача ультразвукового типу заснована на трансформації електричної енергії в механічні коливання. Вода з контейнера направляється на особливу ультразвукову мембрану, яка вібрує і перетворює рідину в дрібнодисперсний пил. Потім вентилятор направляє повітряно-водяну масу в приміщення. На виході утворюється вологий і охолоджений пар.

Принцип дії парового зволожувача схожий на роботу звичайного електричного чайника. Пристрій нагріває і доводить залиту в контейнер воду до кипіння, що сприяє інверсівне випаровування вологи. Паровий зволожувач повітря забезпечений гигростатом, який контролює встановлений користувачем рівень вологості. Це дозволяє уникнути надмірної витрати води і перезволоження атмосфери.

Традиційний зволожувач повітря (класична модель) не підтримує функцію примусового випаровування рідини. Вода, залита в контейнер, надходить на піддон і вбирається зволожуючими картриджами. У корпус пристрою вмонтований вентилятор, який жене повітряний струмінь крізь намоклі картриджі. В результаті потік повітря насичується вологою і надходить в кімнату. У той же час повітря очищається від пилу і дрібнодисперсних забруднень.

За якими параметрами вибирають зволожувач повітря

Виробники, що випускають побутове кліматичне обладнання, прагнуть максимально задовольнити вимоги покупців. Найбільш інноваційні моделі зволожувачів доповнюються таймером, кількома ступенями потужності, пультом дистанційного керування, рідкокристалічним індикатором і іншими функціями.

При підборі зволожувача слід враховувати такі критерії, як:

  • Витрата води (оптимально від 8-ми до 12-ти літрів на добу)
  • Споживана потужність
  • Об'єм контейнера для води
  • Наявність автоматичного таймера відключення

Бажано, що зволожувач для дому комплектувався набором фільтрів, абсорбуючих пилок, кліщів, цвілеві грибки. Використання такого обладнання дозволяє запобігти поширенню в повітрі алергічних збудників.

Рекомендовані товари
Акції
Відгуки Детальніше...
Это отличный бюджетный смартфон с хорошим набором функций. Камера делает хорошие фотографии, а экран яркий и четкий. Процессор работает достаточно быстро, но иногда устройство может немного тормозить.
Иван
14.04.2023
Это отличный смартфон для тех, кто ищет устройство среднего класса. Он имеет хорошую камеру, которая позволяет делать яркие и четкие фотографии. Экран яркий и красочный, что делает просмотр контента б
Елена
06.04.2023
Купил Samsung Galaxy M14 несколько недель назад и очень доволен покупкой. Отличный дизайн, качественный экран и мощнаяй батарея. Камера на уровне, особенно при хорошем освещении. Производительность то
Алекс
04.04.2023
Я хочу поделиться своим мнением о Samsung Galaxy S23. Это удивительный смартфон, который обладает множеством функций и возможностей. Он имеет большой экран, который позволяет комфортно смотреть видео
Александр
03.04.2023
Обслуживание отличное. Перезвонили,проконсультировали. Быстро отправили. Приобрели ребенку для учебы Планшет Lenovo Tab M10 Plus. Все работает. Благодарю.
Леонид.
02.09.2022
не предам леново)) раньше пользовался планшетном без GSM модуля ZA7R0041UA , понял что сейчас без постоянного интернета в гаджете - не жизнь , поменял на модель старше и опять LENOVO! компания радует
mexx03
29.05.2022
showmore-icon
icon_email icon_teleg icon_callback