Що краще: електроконвектор або масляний обігрівач?

06.10.2021

Перед настанням холодів більшість громадян всерйоз роздумує про покупку електропобутового обігрівального приладу, що може додати в квартиру потрібне тепло напередодні опалювального сезону. Зараз в моді масляні обігрівачі, що відрізняються гарним дизайном і корисними функціональними можливостями. Але чи завжди виправданий такий вибір?

Слід визнати, що практично будь-який електроконвектор дешевше масляного обігрівача. Звичайно, в зв'язку з напливом китайських масляних обігрівачів перед зимовим сезоном, потрібно визнати, що ціни на них дещо знизилися. Але все ж, стандартний багатосекційний масляних версіях обігрівача тепловою потужністю в 2.5 кВт коштує ще відчутно дорого. А в кредит буде ще дорожче. І іноді, за ту ж ціну можна купити навіть два найпотужніших електроконвектори, які зможуть в найбільш швидко обігріти внутрішні приміщення великої площі.

До того ж, не слід випускати з уваги, що будь-якому масляному радіатору потрібно необхідний час (близько 20-30 хвилин), поки той не вийде на проектну потужність, тобто спочатку повинні включитися внутрішні тени в масляному обігрівачі, потім вони віддадуть тепло мінеральному маслу , і тільки потім масло зможе віддати тепло безпосередньо металевим радіаторам. І стає зовсім не дивно, що електроконвектори відрізняються в кращу сторону тим, що вони спалюють на 25% енергії, ніж їх вищевказані конкуренти - щоб вийти на максимальну потужність тепловіддачі, будь-якого електроконвектора достатньо всього 1.5 - 2 хвилини.

Будь-який електроконвектор виявляється куди мобільніше масляного обігрівача. Але є такі моделі, які встановлюються на роликові шасі і їх тепер можна перевозити з кімнати в кімнату, як і будь-який масляний радіатор.

Електроконвектор за своєю конструкцією виявляється безпечніше масляного обігрівача, так як температура масляної основи в деяких моделях може досягти і до 100 ° C: якщо необережно доторкнутися до металевого корпусу, то можна отримати серйозні опіки. До того ж, будь-який конвектор можна залишити без нагляду - всі такі системи спочатку забезпечуються необхідними захисними пристроями на предмет різкого збільшення температури або піків напруги. Топові моделі електроконвекторів комплектуються досконалими термостатами електронного типу, що дозволить на порядок точніше підтримати комфортну температуру в приміщенні, що обігрівається. І такий термостат котирується і безшумністю в роботі - дискомфорту у людей він викликати не буде.

Рекомендовані товари
Акції
Відгуки Детальніше...
Обслуживание отличное. Перезвонили,проконсультировали. Быстро отправили. Приобрели ребенку для учебы Планшет Lenovo Tab M10 Plus. Все работает. Благодарю.
Леонид.
02.09.2022
не предам леново)) раньше пользовался планшетном без GSM модуля ZA7R0041UA , понял что сейчас без постоянного интернета в гаджете - не жизнь , поменял на модель старше и опять LENOVO! компания радует
mexx03
29.05.2022
не хватает ЛТЕ конечно, но в целом круто, тонкий, легкий за свои деньги - норм
Сергей
27.05.2022
все неплохо , но рамки по бокам (( почему нельзя их сделать МЕНЬШЕ ?? в целом довольна
Альбина
27.05.2022
Процессор слабоват, да и 4 Гига памяти в 2022 году маловато. большой плюс это экран.
Arch
21.05.2022
Годный планшет. Большой экран и хорошее звучание. Заменяет телевизор на кухне
Mark
17.05.2022
showmore-icon
icon_email icon_teleg icon_callback