ПРАЦЮЄМО В РЕЖИМІ ОНЛАЙН!

Пн-Сб: з 10:00 до 19:00

Нд: вихідний

Що краще: електроконвектор або масляний обігрівач?

06.10.2021

Перед настанням холодів більшість громадян всерйоз роздумує про покупку електропобутового обігрівального приладу, що може додати в квартиру потрібне тепло напередодні опалювального сезону. Зараз в моді масляні обігрівачі, що відрізняються гарним дизайном і корисними функціональними можливостями. Але чи завжди виправданий такий вибір?

Слід визнати, що практично будь-який електроконвектор дешевше масляного обігрівача. Звичайно, в зв'язку з напливом китайських масляних обігрівачів перед зимовим сезоном, потрібно визнати, що ціни на них дещо знизилися. Але все ж, стандартний багатосекційний масляних версіях обігрівача тепловою потужністю в 2.5 кВт коштує ще відчутно дорого. А в кредит буде ще дорожче. І іноді, за ту ж ціну можна купити навіть два найпотужніших електроконвектори, які зможуть в найбільш швидко обігріти внутрішні приміщення великої площі.

До того ж, не слід випускати з уваги, що будь-якому масляному радіатору потрібно необхідний час (близько 20-30 хвилин), поки той не вийде на проектну потужність, тобто спочатку повинні включитися внутрішні тени в масляному обігрівачі, потім вони віддадуть тепло мінеральному маслу , і тільки потім масло зможе віддати тепло безпосередньо металевим радіаторам. І стає зовсім не дивно, що електроконвектори відрізняються в кращу сторону тим, що вони спалюють на 25% енергії, ніж їх вищевказані конкуренти - щоб вийти на максимальну потужність тепловіддачі, будь-якого електроконвектора достатньо всього 1.5 - 2 хвилини.

Будь-який електроконвектор виявляється куди мобільніше масляного обігрівача. Але є такі моделі, які встановлюються на роликові шасі і їх тепер можна перевозити з кімнати в кімнату, як і будь-який масляний радіатор.

Електроконвектор за своєю конструкцією виявляється безпечніше масляного обігрівача, так як температура масляної основи в деяких моделях може досягти і до 100 ° C: якщо необережно доторкнутися до металевого корпусу, то можна отримати серйозні опіки. До того ж, будь-який конвектор можна залишити без нагляду - всі такі системи спочатку забезпечуються необхідними захисними пристроями на предмет різкого збільшення температури або піків напруги. Топові моделі електроконвекторів комплектуються досконалими термостатами електронного типу, що дозволить на порядок точніше підтримати комфортну температуру в приміщенні, що обігрівається. І такий термостат котирується і безшумністю в роботі - дискомфорту у людей він викликати не буде.

Рекомендовані товари
Акції
Відгуки Детальніше...
Брал в рассрочку. Телефон оригинальный. Доставили на следующий день.
Валерий
01.02.2022
купили Samsung Galaxy Watch 4 40mm eSim Gold (SM-R865FZDASEK) в этом магазине потому, что было в наличии и цена хорошая.
Михаил
10.01.2022
Ну не знаю. Все женщины от него прутся) Купил жене Babyliss Pro BAB6510IRE. У неё реакция такая же.
Антон
10.01.2022
Заказал 29.12 и 31.12 уже он стоял у меня дома. Впечатления смешанные. Очень порадовала цена и скорость доставки. Картинка на высоте, вот только нормального контента не так уж и много. Смотреть кабель
Ярослав
09.01.2022
Долго выбирал между этим телевизором и аналогичной моделью в Филипс. остановился на HISENSE 55A7GQ. Ребята молодцы. быстро доставили и подобрали кронштейн. Рекомендую.
Денис
06.01.2022
Пришлось купить на замену Active 2, старые часы прожили чуть меньше двух лет и умер сенсор. Ремонтировать не было смысла. По новым часам ничего плохого и хорошего сказать не могу, такой же функционал
Тарас
27.12.2021
showmore-icon
icon_email icon_teleg icon_callback