м. Харків, пл. Конституції 1

Пн-Сб: з 09:00 до 19:00

Нд: вихідний

Що вибрати - праску або відпарювач?

30.09.2021

Останнім часом в наш побут все інтенсивніше входять відпарювачі для одягу. Дані побутові прилади працюють досить ефективно і частково замінюють домашню праску. Чому частково?

Справа в тому, що гладити постільну білизну, а так само одяг з деяких матеріалів зручніше, практичніше, ефективніше праскою з функцією відпарювання. Що стосується прасування штор - перевага за вертикальним відпарювачем. Вертикальний відпарювач для одягу - це побутовий прилад з постійною подачею пара. Спектр використання досить широкий.

Прасування сорочок, пальто, костюмів, проблемних комірних і плечових зон одягу. Застосування такого приладу в основному може застосовуватися тільки для вертикального використання. Комплектація приладу додатковими насадками дозволяє очищати одяг в режимі парової щітки. З цікавих моделей вертикальних відпарювачів, можна виділити парову систему ТОБІ (TOBI) і Monster Garment Steamer.

Що краще: відпарювач або праска?

Все залежить від мети використання і однозначно на це питання не можна відповісти. Порівняємо робочі моменти праски і відпарювача. Справа в тому, що відпарювач дозволяє гладити одяг, завдяки генерації пари, під дією якого одяг приймає охайний вигляд. Саме пар і дозволяє виконувати цю роботу.

Характеристика праски

При використанні праски прасування одягу відбувається нагрітою до певної температури підошвою. При неакуратному використанні праски, в тому числі неправильному виборі температурного режиму для тканини, зростає ймовірність зіпсувати матеріал одягу або залишити характерний для вовняних та інших матеріалів блиск.

Не секрет, що використання простої праски без функції відпарювання на сухому одязі - це справжня морока. В недалекому минулому, коли праски були оснащені додатковими функціями такими як: розпилювач води, подача пари через сопла підошви, білизна намагалися не пересушувати. Для економії часу і сил доводилося відпрасовувати трохи вологий одяг. Тому, як би не була гаряча металева, керамічна або виготовлена ​​з іншого матеріалу підошва праски, без пара вона безсила перед сухою білизною.

Додатковим атрибутом стандартного прасування є прасувальна дошка. У домашньому побуті вона необхідна. Тільки ось у відрядження або на відпочинок в тандемі з громіздкою праскою ви прасувальну дошку не візьмете.

Характеристики відпарювача

У таких випадках зручніше і комфортніше використовувати міні праску відпарювач. Виготовлений з термостійкого пластика вагою близько 200 грамів, міні праска не займе багато місця у вашому багажі. Найголовніше - це можливість використання такого винаходу як для вертикального, так і горизонтального відпарювання. Резервуар для води в таких моделях невеликий. Робочого режиму вистачає на 6-8 хвилин постійної подачі пари, що досить для приведення в порядок сорочки, штанів або сильно пом'ятого піджака.

Рекомендовані товари
Акції
Відгуки Детальніше...
Муж купил на день рождения , очень классный телевизор , сериалы стали ещё интересней )))
Светлана
15.10.2021
Фитнес-браслетами Xiaomi пользуюсь давно, первым у меня был Mi Band 1S Pulse. Месяц назад решил купить фитнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 5, так что определенные впечатления об использовании данной м
Юрий
06.10.2021
покупала пару месяцев назад , все устраивает , особенно цвет ) единственное хотелось бы камеру получше , но и так довольно таки не дурно снимает
Виктория
06.10.2021
Купила маме на дачу Очень удобная , небольшая колонка , круто что есть карабин , можно не искать место для нее , повесил хоть на Дерево хоть на забор ! + ещё защита от влаги , не знаю на счёт сильно
Алина
05.10.2021
Очень доволен картинкой , да и телевизором в целом Цена -качество
Сергей
04.10.2021
Оёёй ,что она делает !!!!!))))это космос !!!брали на отдых ,весь пляж был а шоке Рекламу видел , но не понимал что такое бывает в жизни
Санек
03.10.2021
showmore-icon
icon_email icon_whatsapp icon_mes icon_teleg icon_viber icon_callback