ПРАЦЮЄМО В РЕЖИМІ ОНЛАЙН!

Пн-Сб: з 10:00 до 19:00

Нд: вихідний

Що вибрати - праску або відпарювач?

30.09.2021

Останнім часом в наш побут все інтенсивніше входять відпарювачі для одягу. Дані побутові прилади працюють досить ефективно і частково замінюють домашню праску. Чому частково?

Справа в тому, що гладити постільну білизну, а так само одяг з деяких матеріалів зручніше, практичніше, ефективніше праскою з функцією відпарювання. Що стосується прасування штор - перевага за вертикальним відпарювачем. Вертикальний відпарювач для одягу - це побутовий прилад з постійною подачею пара. Спектр використання досить широкий.

Прасування сорочок, пальто, костюмів, проблемних комірних і плечових зон одягу. Застосування такого приладу в основному може застосовуватися тільки для вертикального використання. Комплектація приладу додатковими насадками дозволяє очищати одяг в режимі парової щітки. З цікавих моделей вертикальних відпарювачів, можна виділити парову систему ТОБІ (TOBI) і Monster Garment Steamer.

Що краще: відпарювач або праска?

Все залежить від мети використання і однозначно на це питання не можна відповісти. Порівняємо робочі моменти праски і відпарювача. Справа в тому, що відпарювач дозволяє гладити одяг, завдяки генерації пари, під дією якого одяг приймає охайний вигляд. Саме пар і дозволяє виконувати цю роботу.

Характеристика праски

При використанні праски прасування одягу відбувається нагрітою до певної температури підошвою. При неакуратному використанні праски, в тому числі неправильному виборі температурного режиму для тканини, зростає ймовірність зіпсувати матеріал одягу або залишити характерний для вовняних та інших матеріалів блиск.

Не секрет, що використання простої праски без функції відпарювання на сухому одязі - це справжня морока. В недалекому минулому, коли праски були оснащені додатковими функціями такими як: розпилювач води, подача пари через сопла підошви, білизна намагалися не пересушувати. Для економії часу і сил доводилося відпрасовувати трохи вологий одяг. Тому, як би не була гаряча металева, керамічна або виготовлена ​​з іншого матеріалу підошва праски, без пара вона безсила перед сухою білизною.

Додатковим атрибутом стандартного прасування є прасувальна дошка. У домашньому побуті вона необхідна. Тільки ось у відрядження або на відпочинок в тандемі з громіздкою праскою ви прасувальну дошку не візьмете.

Характеристики відпарювача

У таких випадках зручніше і комфортніше використовувати міні праску відпарювач. Виготовлений з термостійкого пластика вагою близько 200 грамів, міні праска не займе багато місця у вашому багажі. Найголовніше - це можливість використання такого винаходу як для вертикального, так і горизонтального відпарювання. Резервуар для води в таких моделях невеликий. Робочого режиму вистачає на 6-8 хвилин постійної подачі пари, що досить для приведення в порядок сорочки, штанів або сильно пом'ятого піджака.

Рекомендовані товари
Відгуки Детальніше...
не предам леново)) раньше пользовался планшетном без GSM модуля ZA7R0041UA , понял что сейчас без постоянного интернета в гаджете - не жизнь , поменял на модель старше и опять LENOVO! компания радует
mexx03
29.05.2022
не хватает ЛТЕ конечно, но в целом круто, тонкий, легкий за свои деньги - норм
Сергей
27.05.2022
все неплохо , но рамки по бокам (( почему нельзя их сделать МЕНЬШЕ ?? в целом довольна
Альбина
27.05.2022
Процессор слабоват, да и 4 Гига памяти в 2022 году маловато. большой плюс это экран.
Arch
21.05.2022
Годный планшет. Большой экран и хорошее звучание. Заменяет телевизор на кухне
Mark
17.05.2022
Пользуюсь неделю. Нужно было срочно купить так как старый остался в Харькове. В течении часа он уже был у меня дома. Очень даже хороший планшет за свои деньги.
Татьяна
02.05.2022
showmore-icon
icon_email icon_teleg icon_callback