Як оновити програмне забезпечення телефону та навіщо це насправді необхідно

05.10.2021

Смартфон в нинішній час став незамінною річчю для більшості людей на планеті. Але мало хто розуміє, що пристрій необхідно періодично оновлювати. Більшість користувачів вважають, що якщо воно справно працює, то і чіпати його "по дрібницях" не треба. Подібне рішення дійсно мало місце в недавньому минулому. Але життя вносить свої корективи.

Програмний апгрейд смартфона з розряду розкоші перейшов в просту необхідність. Варто відповісти на питання - як успішно і без помилок провести оновлення смартфона.

Оновлення Android

Обновка для сучасної "трубки" - нині справа нехитра. Раніше апгрейд був процесом тривалим. Після скачування софту на комп'ютері зазвичай слід було підключення апарату по дроту. Потім слідував запуск процесу оновлення, і наставало тривале очікування. Нині все простіше. Один клік і "обновка" здійснюється "по повітрю".

Але спочатку необхідно визначитися з версією Android. Робоча версія Android визначається просто. По маршруту "Налаштування" - "Система" - "Додаткові налаштування" знаходиться опція "Оновлення системи". Користувач перевіряє реліз Android, а паралельно знайомимося з системою безпеки. Після чого робиться висновок - чи варто робити апгрейд системи чи ні. Попутно можна оновити і саму систему безпеки, увійшовши в опцію "Безпека".

ід дрібних помилок до серйозних проблем - один крок

Не варто забувати, що програмне забезпечення телефону тепер не просто прошивка - вона є операційною системою в повному сенсі цього поняття. Це сотні тисяч кодових рядків, що вийшли з-під пера віртуозів-програмістів. Але життя вносить свої корективи. До того ж можливі й деякі нешкідливі або не дуже "грішки" самих авторів.

Саме над тим, щоб створити ідеальний і безпроблемний код для своєї "трубки", починає працювати сам виробник після виходу смартфона в "реліз". "Баги" бувають різними - від дрібних і нешкідливих, а й до дуже серйозних. Їх критичний характер при послідовності певних дій користувача часто призводить до повного колапсу пристрою. Бувають огріхи і в плані безпеки. Їх дії утворюють моторошні дірки в захисті смартфона, приводячи до неправильної роботи монітора пристрою або його камери.

Говоримо оновленню телефону тверде "Так"!

Двох думок бути не може - обновці смартфона бути! Хтось скаже, що апгрейд зробить телефон з технічної точки зору "крутіше". Але це не зовсім так. Нерідко виробник, анонсуючи випуск свого смартфона, "ховає" деякі його функції до кращих часів. Вони наступають, коли відбувається доопрацювання софта, що входить в черговий реліз. Як приклад:

  • зйомка відеоконтенту в режимі 4K;
  • поліпшення функціонування в мережі Wi-Fi;
  • збільшення часу "автономного життя" апарату.

Пам'ятаємо, що інсталяція апгрейда - єдиний шанс для виробника після продажу смартфона зробити його на порядок красивіше. Хоча з віком телефону виробник все більш неохоче займається новими релізами. Латати діри в старих апаратах - утомливо. Терміни поновлення безпосередньо залежать від року випуску "трубки", хоча за пару років його життя помилки критичного характеру напевно вже знайдені і знешкоджені.

Раніше функціонал мобільних апаратів був такий, що виробник встигав випустити прошивку і протестувати її до найдрібніших подробиць. Призначені для користувача вимоги не були настільки суворими. В телефонах не потрібно постійно міняти структуру меню, його функціональність і загальну дизайнерську картинку пристрою. Тоді не було такої гонки мобільного озброєння. Реалії сьогоднішнього дня такі, що виробнику необхідно щороку радувати користувачів черговою новинкою. Такий форс-мажор тільки ймовірність помилок.

Висновок з усього вищесказаного один. Оновлення на ваш пристрій прийшло? Не хвилюйтесь - приступайте до інсталяції.

Рекомендовані товари
Акції
Відгуки Детальніше...
Обслуживание отличное. Перезвонили,проконсультировали. Быстро отправили. Приобрели ребенку для учебы Планшет Lenovo Tab M10 Plus. Все работает. Благодарю.
Леонид.
02.09.2022
не предам леново)) раньше пользовался планшетном без GSM модуля ZA7R0041UA , понял что сейчас без постоянного интернета в гаджете - не жизнь , поменял на модель старше и опять LENOVO! компания радует
mexx03
29.05.2022
не хватает ЛТЕ конечно, но в целом круто, тонкий, легкий за свои деньги - норм
Сергей
27.05.2022
все неплохо , но рамки по бокам (( почему нельзя их сделать МЕНЬШЕ ?? в целом довольна
Альбина
27.05.2022
Процессор слабоват, да и 4 Гига памяти в 2022 году маловато. большой плюс это экран.
Arch
21.05.2022
Годный планшет. Большой экран и хорошее звучание. Заменяет телевизор на кухне
Mark
17.05.2022
showmore-icon
icon_email icon_teleg icon_callback