Поради у виборі холодильника від магазину GoodSmart

26.09.2021

Холодильник є невід'ємною частиною будь-якої кухні. По суті, цей агрегат найважливіший серед всієї кухонної техніки. Адже без нього продукти не зможуть зберігатися тривалий час.

На сьогоднішній день на ринку можна підібрати безліч хороших і якісних моделей в будь-якому ціновому діапазоні. А щоб підібрати його правильно і не пошкодувати про покупку, необхідно знати, на які параметри дивитися, при виборі конкретної моделі. Про це і йдеться в статті.

Головними характеристиками при покупці холодильника будуть ті, що дозволять використовувати техніку якомога довше і при цьому максимально комфортно для людини.

Розмір. Підбирати його потрібно так, щоб він вписувався в приміщення, в якому буде встановлений. До малорозмірних відносяться ті моделі, висота яких не перевищує 150 см. Средньогабаритні від 150 см до 180 см. Великі можуть досягати у висоту до 250 см і шириною в 60 см.

Місткість камер зберігання. Обсяг варто вибирати в залежності від кількості осіб, що проживають в будинку.

 1. Якщо кількість домочадців не більш двох, то підійдуть пристрої об'ємом до 250 л.
 2. Для трьох чоловік вистачить обсягу в 300 л.
 3. Для чотирьох осіб і більше відмінно підійдуть апарати з місткістю 400 л. і більше.

Камери холодильника. На ринку представлені 3 основних типи холодильного обладнання, які відрізняються між собою кількістю камер. Вони діляться на:

 1. Однокамерні. Як правило, це компактні і бюджетні моделі. З одного з двох зон морозильної або холодильної.
 2. Двокамерні. Найбільш затребувані моделі. Вони користуються великим попитом. Їх простір ділиться на дві секції для заморозки (морозилка) і для зберігання (холодильна), які розділені між собою перегородкою.
 3. Багатокамерні. Найчастіше це великі холодильники. З кількома камерами для зберігання різних видів їжі.

Температури і швидкість розморожування. Ця характеристика відповідає за тривалість збереження їжі. Позначається зірочками. Кожна зірочка дорівнює шести градусів. Чим більше зірок, тим вище швидкість заморожування продуктів.

Способи розморожування. Є три види розморожування холодильника:

 1. Автоматична. Ця опція говорить про те, що холодильник розморожується сам без допомоги людини. А утворення льоду запобігають вбудовані вентилятори. Ця функція називається «No Frost» і позначається перекресленою сніжинкою.
 2. Ручна. Такий спосіб розморожування вимагає від власника, щоб він сам видаляв лід.
 3. Змішана. Включає в себе два вищеописаних варіанти розморожування. Як правило, морозильну камеру доведеться розморожувати самостійно, а холодильний відділ забезпечений системою автоматичного розморожування (No Frost).

Енергетична ефективність. Однозначно варто вибирати варіанти «А» класу. Такі моделі споживають найменшу кількість електрики. Позначаються зеленою наклейкою на дверцятах. Можна знайти навіть в бюджетному сегменті.

Кліматичний клас. Цей параметр допомагає вибрати холодильник виходячи з температури приміщення, в якому він буде розміщуватися. Виробники виділяють чотири кліматичних класу:

 • T - говорить про те, що така модель в змозі витримувати температуру до 43 градусів;
 • ST - середній діапазон температур 18 - 38 градусів;
 • SN - дозволяє переносити температуру в межах 10 - 32 градусів;
 • N - здатний витримувати температури 16 - 32 градуси.

Існують варіанти, які включають в себе кілька кліматичних класів. Але і коштують вони чималих грошей.

Холодильник є необхідним атрибутом кожного будинку. У наш час можна підібрати собі якісну модель навіть в бюджетному діапазоні цін. А рекомендації, викладені в цій статті, допоможуть визначитися з правильною покупкою.

Рекомендовані товари
Акції
Відгуки Детальніше...
Это отличный бюджетный смартфон с хорошим набором функций. Камера делает хорошие фотографии, а экран яркий и четкий. Процессор работает достаточно быстро, но иногда устройство может немного тормозить.
Иван
14.04.2023
Это отличный смартфон для тех, кто ищет устройство среднего класса. Он имеет хорошую камеру, которая позволяет делать яркие и четкие фотографии. Экран яркий и красочный, что делает просмотр контента б
Елена
06.04.2023
Купил Samsung Galaxy M14 несколько недель назад и очень доволен покупкой. Отличный дизайн, качественный экран и мощнаяй батарея. Камера на уровне, особенно при хорошем освещении. Производительность то
Алекс
04.04.2023
Я хочу поделиться своим мнением о Samsung Galaxy S23. Это удивительный смартфон, который обладает множеством функций и возможностей. Он имеет большой экран, который позволяет комфортно смотреть видео
Александр
03.04.2023
Обслуживание отличное. Перезвонили,проконсультировали. Быстро отправили. Приобрели ребенку для учебы Планшет Lenovo Tab M10 Plus. Все работает. Благодарю.
Леонид.
02.09.2022
не предам леново)) раньше пользовался планшетном без GSM модуля ZA7R0041UA , понял что сейчас без постоянного интернета в гаджете - не жизнь , поменял на модель старше и опять LENOVO! компания радует
mexx03
29.05.2022
showmore-icon
icon_email icon_teleg icon_callback