Який блендер вибрати

10.10.2021

Ви любите супи, коктейлі, спреди або домашнє морозиво? Їх буде легше приготувати за допомогою чашкового блендера.

Чашковий блендер - одне з найбільш корисних пристосувань на кухні. Полегшує приготування супів, паст, коктейлів і кремів. Які з них доступні на ринку і який вибрати?

Ручний блендер

Чашковий блендер зможе швидше змішувати продукти. Він також дуже зручний у використанні, тому що для цього потрібно всього лише покласти інгредієнти в чашку і натиснути кнопку старту. Однак це не дозволить вам змішати суп в каструлі або коктейль в улюбленому посуді. Для цього знадобиться ручний блендер, яким доведеться керувати самостійно, щоб отримати бажаний ефект від змішування продуктів. У сучасних моделях також є можливість налаштування швидкості змішування, що зручно при приготуванні різних напоїв і страв.

Сила глечикового блендера

Чим вище потужність блендера, тим швидше і краще він буде змішувати продукти, і тим довше зможе працювати без ризику перегріву пристрою. Висока потужність корисна, наприклад, для змішування твердих овочів, що вимагають хорошого устаткування.

Кількість ножів, встановлених в чашково блендері, впливає на швидкість перемішування продуктів і ступінь їх подрібнення.

Програми контролю швидкості автоматичного блендера - в хорошому блендері їх буде кілька, наприклад, для приготування коктейлю, супу або пасти. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати відповідну програму і натиснути кнопку, щоб почати роботу. У дешевших моделей зазвичай менше режимів роботи і ручне регулювання швидкості.

Перед покупкою також варто перевірити матеріал, з якого зроблений блендер, а також його чашку і леза. Варто робити ставку на якісну техніку, вона прослужить довше і буде краще виглядати на кухонній стійці. Чашка кухонного блендера - дуже важливий елемент. Скло дозволить змішувати теплі напої, наприклад супи. З іншого боку, кухонний блендер з пластиковим контейнером безумовно буде більш стійким до пошкоджень і краще, якщо в ньому змішати холодні і злегка теплі продукти. Також варто звернути увагу на місткість чашки, 2-3 літри стануть хорошим вибором для сім'ї.

Чашковий блендер - це пристрій, який необхідно чистити після кожного використання. Тому важливо, щоб його компоненти можна було мити в посудомийній машині.

Настільний блендер - багато функцій

Кожен чашковий блендер дозволяє змішувати різні продукти, щоб надати їм однорідну консистенцію. Якщо ви багато готуєте, має сенс придбати обладнання, яке виконує ще декілька функцій. У повсякденному використанні, наприклад, режим подрібнення льоду або імпульсний режим, завдяки якому можна ретельно перемішати всі продукти. Також варто вибрати блендери зі скляними глечиками, в яких можна готувати дуже гарячі страви, наприклад, супи. Є також моделі з пляшкою для води і високошвидкісні, які працюють на набагато більш високих швидкостях, ніж стандартні. Вони корисні для створення однорідних і густих смузі з фруктів і овочів, а також для змішування злаків і горіхів. Наприклад, високошвидкісні блендери роблять з вівсяних пластівців борошно.

Чашковий блендер з пляшкою для води - це пристрій, до якого замість чашки прикріплена спеціальна пляшка. Ідеальне рішення для приготування коктейлів і смузі, які ви хочете взяти з собою на роботу або в школу. Однак чашковий блендер з пляшкою для води зазвичай має менше функцій, тому він не буде хорошим вибором для приготування супів або паст.

Рекомендовані товари
Акції
Відгуки Детальніше...
Это отличный бюджетный смартфон с хорошим набором функций. Камера делает хорошие фотографии, а экран яркий и четкий. Процессор работает достаточно быстро, но иногда устройство может немного тормозить.
Иван
14.04.2023
Это отличный смартфон для тех, кто ищет устройство среднего класса. Он имеет хорошую камеру, которая позволяет делать яркие и четкие фотографии. Экран яркий и красочный, что делает просмотр контента б
Елена
06.04.2023
Купил Samsung Galaxy M14 несколько недель назад и очень доволен покупкой. Отличный дизайн, качественный экран и мощнаяй батарея. Камера на уровне, особенно при хорошем освещении. Производительность то
Алекс
04.04.2023
Я хочу поделиться своим мнением о Samsung Galaxy S23. Это удивительный смартфон, который обладает множеством функций и возможностей. Он имеет большой экран, который позволяет комфортно смотреть видео
Александр
03.04.2023
Обслуживание отличное. Перезвонили,проконсультировали. Быстро отправили. Приобрели ребенку для учебы Планшет Lenovo Tab M10 Plus. Все работает. Благодарю.
Леонид.
02.09.2022
не предам леново)) раньше пользовался планшетном без GSM модуля ZA7R0041UA , понял что сейчас без постоянного интернета в гаджете - не жизнь , поменял на модель старше и опять LENOVO! компания радует
mexx03
29.05.2022
showmore-icon
icon_email icon_teleg icon_callback