Модуль пам`ятi DDR4 16GB/2666 G.Skill Aegis (F4-2666C19S-16GIS)
Немає в наявності
Код товару: 107199-11
Виробник: G.Skill
Допомога
Способи оплати
Способи оплати
Готівкою при отриманні, MonoPay, Liqpay, VISA/Mastercard, GooglePay, ApplePay
Гарантія
Гарантія
Доставка
Доставка
ТК «Нова Пошта» по Україні, ТК «Укрпошта» по Україні, ТК «MEEST» по Україні, Кур’єр по м. Харків
Основні характеристики
Система охолодження пасивна
Стандарт пам'яті PC4-21300
Пам'ять
Об'єм одного модуля 16 ГБ
Таймінги CL19
Тип оперативної пам'яті DDR4
Частота пам'яті 2666 МГц
Живлення
Напруга живлення 1.2В
Комплектація
Кількість модулів у комплекті 1
Додатково
Гарантія Від виробника
Гарантія (міс.) 36
Ідеальне рішення для ігрових ПК
Якісно створена
Ефективна потужність
Розроблена з низькою напругою 1.2 ~ 1.35 В за стандартом DDR4, це знижує вимогу по напрузі на 20%, в порівнянні з наборами пам"яті DDR3! Тепер ваша система може працювати ще швидше.