Segway

Segway в магазині гаджетів та аксесуарів «Goodsmart» з доставкою по Україні

Електросамокат Segway Ninebot Max G30L
24299 грн.
Електросамокат Segway Ninebot E25
17071 грн.
Електросамокат Segway Ninebot E22
14999 грн.
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Segway - це інноваційні персональні транспортні засоби, які змінюють уявлення про мобільність в містах. В Goodsmart.in.ua Ви знайдете широкий вибір Segway для різних потреб.

Серед найпопулярніших моделей Segway є Ninebot by Segway KickScooter ES1, ES2, ES4, Ninebot by Segway miniPRO, Ninebot by Segway miniLITE, Ninebot by Segway ONE S2.

Ninebot by Segway KickScooter ES1, ES2, ES4 - легкі та маневрені складні електросамокати з надійними батареями, які дозволяють їздити на далекі відстані. ES1 має швидкість до 20 км/год, ES2 - до 25 км/год, а ES4 - до 30 км/год. Всі моделі оснащені функцією регенерації енергії, що дозволяє підзаряджати батареї в процесі їзди, а також світлодіодними ліхтариками для безпечного користування в нічний час.

Ninebot by Segway miniPRO - це інноваційний електричний самобалансуючий скейтборд з високою маневреністю та відмінними характеристиками. Модель оснащена двигуном потужністю 800 Вт, що дозволяє розвивати швидкість до 18 км/год, а також витримує вагу до 100 кг. MiniPRO має вбудований Bluetooth, який дозволяє керувати самобалансуючим скейтбордом через спеціальний додаток на смартфоні.

Ninebot by Segway miniLITE - це легкий та компактний самобалансуючий скейтборд для коротких відстаней. Модель має вбудований Bluetooth, що дозволяє керувати через спеціальний додаток на смартфоні, а також світлодіодний індикатор рівня заряду батареї.

Ninebot by Segway ONE S2 - це самобалансуючий скейтборд з високою маневреністю та стійкістю на дорозі. Модель оснащена двигуном потужністю 500 Вт, що дозволяє розвивати швидкість до 24 км/год, а також витримує вагу до 120 кг.

У Goodsmart.in.ua Ви можете придбати Segway за вигідними цінами та забезпечити себе надійним та стильним персональним транспортом. Наші кваліфіковані менеджери з радістю допоможуть Вам вибрати оптимальну модель, що відповідає Вашим потребам та бюджету. Замовляйте Segway в Goodsmart.in.ua та насолоджуйтесь перевагами інноваційних технологій!


icon_email icon_teleg icon_viber icon_callback