Пароочищувачі
Пароочищувачі в магазині гаджетів та аксесуарів «Goodsmart» з доставкою по Україні
Пароочищувач - справжня знахідка для господинь. Він очищає практично будь-які поверхні. І для цього не потрібно використовувати швабри, ганчірки і хімічні засоби. Пароочищувач абсолютно безпечний для здоров'я, і його можна використовувати, якщо вдома є алергіки.
Як працює пароочищувач
Пароочищувач складається з щітки та окремого відсіку. У цьому відсіку генерується пар, який виходить через насадку у вигляді майже невидимих крапельок води. Насадки можуть змінюватися в залежності від поверхні, що очищається. Гарячий пар очищає:
- Меблі, килими, одяг
- Вузькі отвори та щілини
- М'які іграшки
- Сантехніку, плитку, дзеркала.
Також слід зазначити, що пристрій легко справляється з плямами жиру, клею або воску.
Види пароочищувачів
- Пароочищувачі-пилососи – найпотужніший вид пароочисника. Його часто використовують при професійному прибиранні. Пилосос довговічний, але і ціна його досить висока. Тому якщо купувати такий вид пароочисника, то з урахуванням довгого користування.
- Компактні пароочищувачі – схожі на пилососи. Вони мають довгий шнур і шланг від 3 метрів та комплект насадок.
- Ручні пароочищувачі – найбільш підходящий варіант для щоденного використання. Цей вид можна тримати в руках, так як він легкий та дуже маленьких розмірів.
Цінова категорія
- До 1200 грн. Це звичайні пароочищувачі, які підходять для прибирання невеликої квартири.
- Від 1200 до 2500 грн. Ці моделі мають баки більшого об'єму. Вони відмінно підходять для прибирань будинку.
- Від 2500 до 6000 грн. Ці пароочищувачі мають більше функцій і насадок. Бак для води вміщає більше 1.5 літра, що полегшує процес прибирання.
- Від 6000 грн. Ці моделі самі функціональні - крім прибирання вони можуть випаровувати одяг.
Основні моменти при виборі пароочисника
В першу чергу, необхідно чітко визначити, для яких цілей потрібен пароочищувач, і вже виходячи з цього, вибирати відповідний.
Основним критерієм вибору буде потужність. Якщо пароочищувач потрібен тільки для поверхневого прибирання або чищення одягу, можна обійтися потужністю до 1000 Вт.
Якщо ж пристрій буде застосовуватися по всьому будинку, краще звернути увагу на пароочищувач потужністю за 2000 Вт.
Наступний важливий критерій вибору - це обсяг ємності для води. Чим обсяг менше, тим частіше доведеться доливати воду. Тому все залежить від розмірів приміщення для прибирання.
Ще один критерій, на який варто звернути увагу - це тип нагріву. Він може бути прямоточним або з генерацією пари. Експерти радять вибирати другий варіант, в цьому випадку ефективність пароочисника буде більше.